FOR ARCH
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2024

Bezpečnost nadevše! Navštivte konferenci Požární bezpečnost staveb od TZB-info


Bude možné stavět výškové stavby ze dřeva? A za jakých podmínek? Jak budou zajištěny hromadné garáže s elektromobily z hlediska požární bezpečnosti? Bude se to týkat i stávajících budov? Výškové dřevostavby a hromadné garáže pro parkování elektromobilů, to jsou hlavní témata konference Požární bezpečnost staveb 2023. Nyní jsou předmětem diskusí jak mezi experty z oboru stavebnictví, developery a specialisty požární bezpečnosti na půdě České republiky, tak na úrovni evropské normalizace. V době před konáním konference očekáváme posun v tvorbě předpisů v diskutovaných oborech. Konference je proto jedinečnou příležitostí, jak se s nejaktuálnějšími závěry připravovaných témat prostřednictvím přednášek a panelových diskusí s nejpovolanějšími experty seznámit.

 

Tradicí jsou přednášky autorů významných staveb o řešení bezpečnosti v kontextu celkového návrhu a realizace jejich projektu. Odborní komentátoři prezentují aktuality a zajímavosti ze stavební praxe, legislativy a zkušebnictví. Na konferenci mají své slovo zástupci Hasičského záchranného sboru, akademičtí pracovníci, projekční ateliéry a experti ze stavební praxe.

 

Mezi přednášejícími jsou renomovaní odborníci na požární bezpečnost, jako například doc. Ing. Jiří Pokorný, Ph.D., MBA, doc. Ing. Petr Kuklík, CSc., Ing. Josef Král, Ing. arch. Pavel Tomek, Mgr. Radek Kislinger, Bc. Daniel Spáčil, Ing. Stanislav Toman, a další.

 

Na dotazy k jednotlivým tématům konference přednášející odpovídají v několika panelových diskusích. Další podrobnosti a analýzy zaznívají díky interakci mezi jednotlivými přednášejícími, posluchači konference a moderátory.

 

Konference Požární bezpečnost staveb 2023 se uskuteční pod záštitou Ministerstva vnitra – GŘ HZS ČR a Profesní komory požární ochrany. Cílovou skupinou jsou hasiči, stavaři, projektanti, architekti, specialisté technologií, facility manažeři i další odborníci a zástupci bezpečnostních agentur. Akce bude přihlášena do celoživotního vzdělávání ČKAIT a ČKA.

 

Příslušníci HZS ČR a studenti mají vstup na konferenci zdarma. Registrace účastníků a program na stránkách konference Požární bezpečnost staveb.

 

Zdroj: Archiv TZB-info


Více
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Závěrečná zpráva 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje