FOR ARCH
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
GRAND PRIX - FOR ARCH 2024

StarIgloo - usínat pod hvězdami


Hledáte zajímavé, futuristické a luxusní řešení pro glamping, posezení pro hosty na terase či v zahradě? Netradiční prostor pro kavárnu? Či celoročně použitelnou náhradu za altánek, pergolu či chatku s 360° výhledem zalitou světlem? Nebo chcete svou výřivku používat celoročně? A co pracovna, trucovna nebo ložnice v zahradě. Nebo trocha romantiky? Se StarIgloo usínat pod hvězdami.

 

StarIgloo Vám vše toto a mnohem víc možností nabízí. Díky neotřelému a funkčnímu designu, kvalitním a bezúdržbovým materiálům, stavebnicovému systému a modulárnosti, můžete změnit své návyky i uvažování nad bydlením či trávením volného času. Celoročně a za každého počasí.

 

Rádi se s Vámi potkáme na našem stánku 4C07, kde si můžete prohlédnout naše StarIgloo 3,5 m a probrat své plány i nápady.


Více
  Dřevostavby a bydlení
Dřevostavby a bydlení Dřevostavba svépomocí: Úskalí, o kterých možná ne Terasová prkna: Jaké jsou typy, cena a vlastnosti Montované dřevostavby na klíč: Nejrychleji postav Nádrž na dešťovou vodu: Kolik vám ušetří a jak ji Jaká je reálná cena dřevostavby?
Závěrečná zpráva 2023

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje